DOMEK NAD ROSPUDĄ

Matłak 1
19-400 Olecko

Domek letniskowy w  miejscowości Matłak (20km od Olecka w strone Suwałk), umiejscowiony jest pod lasem, 50m od jeziora „Garbaś” przy ujściu rzeki Rospuda. Zupełna cisza i spokój. Do wynajęcia 4 pokoje 2 osobowe. Wspólna kuchnia i łazienka. Pokoiki są przytulnie urządzone i mają swój odrębny klimat. Położenie i rodzaj obiektu gwarantuje intymność i komfort odpoczynku. Szczególnie polecamy na urlop. Sklep i przystanek PKS oddalone są o ok. 3km. Nie wynajmujemy pojedyńczo pokoi, tylko cały domek.

Oferujemy również wynajęcie przyczepy campingowej 20m od domku. Przyczepa jest urządzona, jest doprowadzony prąd i woda, teren na którym stoi przyczepa jest ogrodzony. Z  przyczepy wychodzi się na duży drewniany taras z dachem więc w czasie deszczu również można odpoczywać na świeżym powietrzu. Można również przyjechać i postawić swoją przyczepę na wyznaczonym do tego celu miejscu.,

Olecko jest miastem powiatowym położonym we wschodniej części Mazur, nad jeziorem Oleckim Wielkim i rzeczką Legą. Olecko – miasto w północno-wschodniej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim.  Zabytkowy układ urbanistyczny miasta z XVI – XIX wieku, czyli rynek z przyległymi ulicami.Warto zobaczyc Kościół parafialny z II połowy XVII wieku. Wyposażenie świątyni reprezentuje styl neobarokowy. Znane jest z największego zarówno w regionie, jak i w Polsce rynku miejskiego, na którym niegdyś odbywały się jarmarki zbożowe, bydlęce i kramne.

noclegi Olecko, domki Olecko, Olecko domki, agroturystyka Olecko, Olecko noclegi

Możliwość komentowania jest wyłączona.