Kampania reklamowa Bieszczady – Uwolnij się !

Od 16 stycznia Fundacja Karpacka – Polska ponownie promuje region w Polsat News Bieszczady po raz kolejny odkrywają swoją tajemniczą twarz w ogólnopolskiej telewizji, w postaci zimowej odsłony kampanii reklamującej nasze województwo. Wszystko zaczęło się w styczniu 2012 roku, kiedy po raz pierwszy ukazał się spot zimowy w ramach projektu Alpy Karpatom. Polańczyk noclegi zaprasza.

„Bieszczady – uwolnij się” to już piąta telewizyjna akcja promująca podkarpackie góry jako całość, zachęcająca do przyjazdu w nasz region. W 30-sekundowej pigułce przedstawia całą gamę atrakcji oferowanych zimą turystom w każdym wieku, ukazuje piękno Bieszczadów i możliwości relaksu.
Amatorów białego szaleństwa – i nie tylko – zapraszamy do obejrzenia w dniach 16 – 22 stycznia 2014 w Telewizji POLSAT News 32 spotów, które zostaną wyemitowane w czasie najlepszej oglądalności.
Spot jest kontynuacją szeroko zakrojonej kampanii Agencji Promocji Górskich Obszarów Podkarpacia, popularyzującej region w ramach projektu Alpy Karpatom, realizowanego przez Fundację Karpacką – Polska, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.