Małe Ciche

Małe Ciche jest podhalańską miejscowością, którą uwielbiają miłośnicy biegówek i skitouringu. tanie noclegi Małe Ciche Z wioski można udać się szlakami górskimi (czarny, niebieski, czerwony i zielony) do niedaleko położonych atrakcyjnych miejsc.

To doskonale przygotowane trasy o różnych stopniach trudności, dla najmłodszych, dobra baza gastronomiczna oraz noclegowa. Tutaj aktywnie spędzisz czas i dlatego wrócisz wypoczęty. Piękna panorama Tatr, nowoczesna kolej krzesełkowa i wyciągi orczykowe, doskonale przygotowane trasy, wypożyczalnia sprzętu, baza gastronomiczna i szeroka oferta noclegowa, czyli wszystko czego potrzebujesz do zimowej zabawy. Latem i wiosną wielu rowerzystów można tu spotkać. Zróżnicowanie terenu pozwala na sprawdzenie swoich umiejętności nie tylko na dwóch kółkach ale i pieszo.

Małe Ciche leży u podnóża Tatr, 3 km. od trasy Poronin-Morskie Oko. Miejscowość to miejsce dla narciarzy. Wiele wyciągów na miejscu i w pobliżu, poza tym narciarze biegowi odkryją piękno gór. Latem i wiosną wielu rowerzystów można tu spotkać. Zróżnicowanie terenu pozwala na sprawdzenie swoich umiejętności nie tylko na dwóch kółkach ale i pieszo. 

Gospodarze oferują noclegi blisko wyciągu Małe Ciche Dobrze rozwija się też turystyka rowerowa oraz nordic walking. Pasjonaci wędrówek mogą z Małego Cichego udać się szlakami górskimi (czarny, niebieski, czerwony i zielony) do niedaleko położonych atrakcyjnych miejsc, jak: Morskie Oko, Rysy, Rusinowa Polana, świątynia na Wiktorówkach, Dolina Pięciu Stawów, punkt widokowy na Gęsiej Szyi itd. Jest to doskonała baza noclegowa.

Małe Ciche noclegi z wyżywieniem, małe ciche noclegi kwatery prywatne

Możliwość komentowania jest wyłączona.